دریافت(دانلود نرم افزار شطرنج ChessOK Aquarium 2016)

نرم افزار حرفه ای شطرنج آکواریوم 2016 نسخه اورجینال همراه با فعال ساز دائمی با قابلیت آپدیت و دانلود خودکار انجین ها محصول سایت پر طرفدار chessok قابلیت های اضافه شده به این نرم افزار : -آکواریوم 2016 بصورت اتوماتیک برنامه های شطرنج (شامل موتور قدرتمدانلود نرم افزار شطرنج ChessOK Aquarium 2016||سی دی32039341|cdr34052223|برنامه شطرنج
هم اکنون فایل با موضوع دانلود نرم افزار شطرنج ChessOK Aquarium 2016 آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

نرم افزار حرفه ای شطرنج آکواریوم 2016 نسخه اورجینالهمراه با فعال ساز دائمی با قابلیت آپدیت و دانلود خودکار انجین هامحصول سایت پر طرفدار chessok

قابلیت های اضافه شده به این نرم افزار :مرور سریع- آکواریوم 2016 با توابع پیشرفته آنالیز ، بازیهای تفسیر شده ، جستجو ، درخت قدرتمند شطرنج ، بازی ، بانک اطلاعاتی و چیز های زیاد دیگر ، عرضه شده است.- اگر شما قبلا موتور هودینی 4 را داشتید وحالا برای یک اینترفیس مناسب در جستجو هستید ،بهترین انتخابی که شما پیدا میکنید ، آکواریوم 2016 است.- امروزه آنالیز عمیق تعاملی ، روش آنالیز پیشرفته شطرنج است.- آنالیز اینفینیتی بیشتر قابل انعطاف است نسبت به سایر آنالیز های حال حاضر.- پیدا کردن ترکیب ها و آنالیز بازی برای آنالیز کل بازی. را Tb7.chessok.com - شما مجوز عبور تیبل بیس آخر بازی لومونوسوف 7 مهره ای با اینترفیس آکواریوم و یابازی در برابر کامپیوتر:از 3 روش قدرتمند آوانس ، آوانس مهره و یا آوانس زمان استفاده میکند.-شما میتوانید سطح ریتینگ را برای بازی انتخاب کنید.بازیهایتان ، انالیزتان و یا هر کتاب شطرنج را منتشر کنید. یک کتاب آکواریوم را بروی اینترنت و یا وبلاگ منتشر کنید و یا آنرا چاپ کنید.سازگاری با کتاب شروع بازی اصلی و فرمتهای بانک اطلاعاتی.نسخه های زبان: انگلیسی،آلمانی ،اسپانیائی ، ایتالیائی و فرانسویروش نصبدر هنگام نصب از شما سریال میخواهد یک اسم به انگلیسی در قسمت نام وارد کنید کیجن را اجرا و سریال بسازید سریال را وارد کنید و نرم افزار را به آسانی نصب کنیدChessOK آکواریوم - تجزیه و تحلیل نهایی و بازی ابزارChessOK آکواریوم تجزیه و تحلیل انقلابی، پایگاه داده و چاپ و نشر شطرنج ابزار است، به طور کامل با قویترین موتورهای بازی شطرنج جهان، از جمله هودینی 4 سازگار . ChessOK آکواریوم ترکیبی از یک رابط کاربری آسان به حرکت با عملکرد های پیشرفته تجزیه و تحلیل، بازی اظهار نظر، جستجو، درختان قدرتمند شطرنج ، بازی در برابر کامپیوتر، پایگاه داده، گزینه های چاپ و نشر پیشرفته و بسیاری از امکانات دیگر.یکی از ویژگی های منحصر به فرد خود، سلامت تجزیه و تحلیل عمیق، امروز است که روش تجزیه و تحلیل شطرنج پیشرفته ترین موجود. هدف از ایده این است که تجزیه و تحلیل یک موقعیت عمیق و بازگشت به عنوان اطلاعات زیادی در مورد آن که ممکن است برای کاربر را قادر به دست آوردن درک بهتر از تفاوت های ظریف از هر موقعیت. روش منحصر به فرد آن را از آن یک سلاح اساسی در زرادخانه از هر بازیکن جدی و تحلیلگر می سازد!ChessOK آکواریوم های Convekta با مسئولیت محدود توسعه داده شد، به طور گسترده ای برای چنین برنامه هایی معروف به عنوان شطرنج دستیار و CT-ART شناخته شده است.آسان برای استفاده و رابطبه لطف یک رابط کاربری مدرن استفاده از روبان - - با وجود داشتن توابع متعدد و گزینه های سفارشی سازی، آکواریوم آسان به استفاده از حرکت یک عنصر ممکن است با از جدیدترین محصولات مایکروسافت آفیس و برخی از برنامه های مدرن دیگر آشنا باشید. این فراهم می کند یعنی به تمام گزینه های به راحتی در دسترس و بدون محدود کردن تعدادی از گزینه.

تعاملی تجزیه و تحلیل عمیق (IDEA)

این ایده یکی از پیشرفته ترین روش های موجود برای تجزیه و تحلیل موقعیت شطرنج است. در واقع، آن را بیشتر از یک محیط تجزیه و تحلیل به جای یکی از ویژگی های تجزیه و تحلیل ساده است. شبیه به "تجزیه و تحلیل بی نهایت،" ایده ادامه تجزیه و تحلیل تا زمانی که شما تصمیم بگیرید آن را متوقف کنید. با این حال، شباهت وجود دارد به پایان برسد.جای تجزیه و تحلیل موقعیت مشابه برای همیشه، ایده رفتاری مانند یک بازیکن شطرنج قوی تجزیه و تحلیل یک موقعیت. اگر شما تا کنون مورد مطالعه را کوتوف فکر می کنم مثل یک استاد بزرگ، شما بدون شک مشاوره خوبی شناخته شده خود را به شناسایی حرکت نامزد و با متد آنها را بررسی و برای ساخت یک به یاد داشته باشید "درخت تجزیه و تحلیل." این است که چگونه ایده کار می کند.هدف از ایده است به حفاری عمیق را به یک موقعیت و بازگشت به عنوان اطلاعات زیادی در مورد آن را به عنوان امکان پذیر است. ایده تجزیه و تحلیل آن در یک ساختار درختی است که در اندازه نامحدود و کاربر می تواند در اراده فهرست، حتی در حالی که تجزیه و تحلیل در حال انجام است را نگه می دارد.