دریافت(پاورپوینت بررسی ویژگی های نرم افزار p3 در کنترل پروژه)

مشخصات فایل تعداد صفحات69حجم287/81 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 41 اسلاید و با فرمت 69 به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش این نرمافزار از کامل ترین ابزارهای مدیریت پروژه است که در تعداد و پیچیدگی منابع مپاورپوینت بررسی ویژگی های نرم افزار p3 در کنترل پروژه||سی دی42088122|cdr34052223|پاورپوینت بررسی نرم افزار p3 در کنترل پروژه,پاورپوینت کنترل پروژه,پاورپوینت آموزش نرم افزار پریماورا p3
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت بررسی ویژگی های نرم افزار p3 در کنترل پروژه آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


مشخصات فایل
تعداد صفحات69حجم287/81 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مدیریت در قالب 41 اسلاید و با فرمت 69 به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

این نرم‌افزار از کامل ترین ابزارهای مدیریت پروژه است که در تعداد و پیچیدگی منابع محدودیتی ندارد. قابلیت بالای کار با بانک داده ها ، محاسبه مقادیر و کنترل هزینه و زمان از دیگر مزایای آن است. نسخه های جدیدتر آن (۶ و Primavera Project manger 5) دارای قابلیت کارکرد سازمانی و مدیریت گروهی از پروژه ها نیز هست. در این نسخ جدید امکانات بهره گیری و ارتباط با سامانه هایی نظیر فرمت های اکسل مایکروسافت افزوده شده است.
فهرست مطالب
مراحل برنامه ریزی پروژه
انتقال ساختار شکست مصوب
تعریف کدهای پروژه
زمانبندی و تعریف فعالیت ها
تنظیم و چاپ فعالیت ها


"