دریافت(پاورپوینت انواع نرم افزار ها در مهندسی برق)

دانلود مشخصات فایل تعداد صفحات29حجم2858/66 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مهندسی برق در قالب ایکس اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش امروزه نرم افزارها جایگاه مهمی در تمامی رشته های مهندسی برای خود باپاورپوینت انواع نرم افزار ها در مهندسی برق||سی دی42089092|cdr34052223|پاورپوینت نرم افزار مهندسی برق,پاورپوینت نرم افزارهای مهندسی برق,پاورپوینت نرم افزارهای مهندسی برق الکترونیک,پاورپوینت نرم افزار مهندسی برق اندروید
هم اکنون فایل با موضوع پاورپوینت انواع نرم افزار ها در مهندسی برق آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات29حجم2858/66 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مهندسی برق در قالب ایکس اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

امروزه نرم افزارها جایگاه مهمی در تمامی رشته های مهندسی برای خود باز کرده است. در مهندسی برق نرم افزارهای مختلف با کابردهای متنوع به کمک مهندسان برق آمده و آن ها را در پروژه هایشان کمک می کند.

مانند نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی، طراحی بردچاپی و کامپایلرها. برای مثال نرم افزارهای طراحی و شبیه سازی مدارات، در طراحی مدارات مختلف استفاده شده و با شبیه سازی و رفع عیب های احتمالی آن در نرم افزار، باعث کاهش هزینه و وقت می شود.
فهرست :

نرم افزار Cadence Orcad

امکانات نرم افزار OrCad

نرم افزار Proteus Design Suit

نرم افزار AutoCad Electrical

نرم افزار DIgSILENT PowerFactory

امکانات نرم افزار DIgSILENT

نرم افزار Etap

نرم افزار Cyme

نرم افزار Eplan

نرم افزار NEPLAN

نرم افزار PLS-CADD

نرم افزار PsCad

نرم افزار DialuxS


"