دریافت(138-تحلیل دینامیكی اندر كنش سد وزنی و مخزن نیمه بینهایت در حوزه فركانس به كمك نرم افزار ANSYS)

مشخصات نویسندگان مقاله تحلیل دینامیکی اندر کنش سد وزنی و مخزن نیمه بینهایت در حوزه فرکانس به کمک نرم افزار ANSYS محمدمهدی حیدری - دانشجوی دکترای سازه های آبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات اهواز علی سبحانی - کارشناس ارشد سازه های هیدرولیکی د138-تحلیل دینامیكی اندر كنش سد وزنی و مخزن نیمه بینهایت در حوزه فركانس به كمك نرم افزار ANSYS||سی دی50059886|cdr34052223|
هم اکنون فایل با موضوع 138-تحلیل دینامیكی اندر كنش سد وزنی و مخزن نیمه بینهایت در حوزه فركانس به كمك نرم افزار ANSYS آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات نویسندگان مقاله تحلیل دینامیکی اندر کنش سد وزنی و مخزن نیمه بینهایت در حوزه فرکانس به کمک نرم افزار ANSYS

محمدمهدی حیدری - دانشجوی دکترای سازه های آبی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات اهواز
علی سبحانی - کارشناس ارشد سازه های هیدرولیکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب


چکیده مقاله:

مدل کردن مخزن سدها به روش اجزای محدود با مشکلاتی روبورست. مهمترین مشکل، عدم توانایی در مدل کردن کل مخزن در اجزای محدود می باشد که ناگزیر باید مدل را در فاصله مناسبی از بدنه سد قطع نمود و با اعمال یک شرط مرزی جاذب موج مناسب در این ناحیه، از بازگشت مجدد امواج به سد جلوگیری کرد. در این تحقیق چگونگی مدل کردن مخزن سد توسط نرم افزار ANSYS بیان شده است و المانی که شرط مرزی جاذب موج انتهای مخزن را فراهم می کند و همانند شرط سامرفیلد عمل می نماید معرفی و نحوه استافده از آن تشریح گردیده است. همچنین، دیگر گزینه جذب موج موجود در نرم افزار که به سریع‌تر انجام شدن تحلیل کمک می کند نیز، معرفی و نتایج حاصل از بکارگیری آن در تحلیل هارمونیک سد و مخزن، ارائه گردیده است.


کلیدواژه‌ها:

اجزای محدود - مدل کردن مخزن سد - اندرکنش سد و مخزن


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


حیدری, محمدمهدی و علی سبحانی، ۱۳۸۷، تحلیل دینامیکی اندر کنش سد وزنی و مخزن نیمه بینهایت در حوزه فرکانس به کمک نرم افزار ANSYS، هفتمین کنفرانس هیدرولیک ایران، تهران، انجمن هیدرولیک ایران، دانشگاه صنعت آب و برق


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (حیدری, محمدمهدی و علی سبحانی، ۱۳۸۷)
برای بار دوم به بعد: (حیدری و سبحانی، ۱۳۸۷)